•  

    slide
  •  

    slide

Znicze i sztuczne kwiaty: As-Znicz

Firma „As – Znicz” powstała w 1989 roku. W tej chwili jesteśmy jedną z najbardziej prężnych i rozpoznawalnych firm w swojej branży.

Od początku naszej działalności, poza zniczami, niezwykle ważnymi produktami w naszej ofercie były kwiaty sztuczne. Chcąc nadążyć za oczekiwaniami Klientów, przez wszystkie lata wzbogacaliśmy swoją ofertę. Obecnie jesteśmy dystrybutorami największych polskich firm, zajmujących się produkcją zniczy, wkładów i lampionów. Dzięki wysokiej świadomości estetycznej, udoskonalaliśmy również gamę asortymentu kwiatów, drzew, stroików i innych elementów sztucznej roślinności.

Nasza pasja i ogromna chęć wyjścia naprzeciw potrzebom rynku sprawiły, że staliśmy się ekspertami w dziedzinie roślin sztucznych. Zdobyliśmy zaufanie wśród klientów indywidualnych, jak również przeróżnych firm i instytucji. Staramy się zaspokajać oczekiwania wszystkich Klientów, zarówno tych szukających tańszych, popularnych rozwiązań, jak również tych, poszukujących kwiatów i roślin ekskluzywnych, wykonanych z materiałów o najwyższej jakości, ale za to droższych.

Odbiorcy hurtowi i detaliczni naszej firmy reprezentują różne branże, inwestujące w wystrój własnych wnętrz. Wśród naszych klientów możemy wymienić między innymi restauracje, biura, hotele, kluby, stacje telewizyjne i profesjonalnych dekoratorów wnętrz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tej części Klientów, tworzymy autorskie kompozycje kwiatowe i roślinne, poczynając od malutkich stroików, przez bogate kompozycje w wazonach i donicach, a kończąc na kilkumetrowych drzewach.

Naszymi atutami jest wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość oferowanych usług i unikalny na rynku wybór roślin . Oferujemy konkurencyjne ceny oraz fachową pomoc. Nasza Firma to zespół florystów pracujących z pasją i pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy kreatywnymi profesjonalistami o niewyczerpanych pokładach pomysłów. Pełni entuzjazmu, wkładamy w naszą pracę mnóstwo energii, stale poszukując nowych trendów i dróg rozwoju dla Firmy.

Petali 4

 

Rose Flower. Growing and Blooming Roses in the Garden

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress