•  

  slide
 •  

  slide

Hurtownia zniczy: regulamin zakupów

Poniżej znajdziecie regulamin obowiązujący w naszych salonach sprzedaży. Warto zapoznać się z jego treścią przed dokonaniem zakupów.

Polecamy rośliny sztuczne, artykuły dekoracyjne, kompozycje kwiatowe oraz znicze dostępne w asortymencie naszej hurtowni.

REGULAMIN SALONÓW SPRZEDAŻY

 1. W salonach sprzedaży prowadzona jest sprzedaż detaliczna m. in. zniczy, wkładów do zniczy, kwiatów sztucznych, bukietów sztucznych, drzew i sztucznych roślin zielonych, stroików, wiązanek, kompozycji, wazonów i doniczek szklanych i plastikowych, ziemi kwiatowej, grysu, środków do pielęgnacji pomników, artykułów dekoracyjnych. Okresowo w asortymencie znajdują sięświece, kwiaty doniczkowe żywe i inne artykuły.
 2. Znicze, wkłady do zniczy i kwiaty sztuczne objęte są również systemem sprzedaży hurtowej.
 3. Cena hurtowa zniczy i wkładów do zniczy ustalana jest osobno dla każdego artykułu.
 4. Cena hurtowa kwiatów sztucznych ustalana jest przez odjęcie 30% od ceny detalicznej kwiatu.
 5. Za zakup hurtowy zniczy oraz wkładów do zniczy rozumie się każdorazowy zakup całego opakowania zbiorczego – zgrzewki, bez względu na ilość sztuk w opakowaniu.
 6. Za zakup hurtowy kwiatów sztucznych rozumie się każdorazowy zakup kwiatów za kwotę przekraczającą 50zł. Po przekroczeniu kwoty 50zł przy kasie następuje automatyczne odliczenie rabatu 30% – Klient kupuje kwiaty w cenach hurtowych. Rośliny sztuczne, których cena detaliczna przekracza 50zł sprzedawane są tylko w cenach hurtowych.
 7. W punktach handlowych obowiązuje rabatowa Karta Stałego Klienta. Zasady funkcjonowania  Karty Stałego Klienta reguluje osobny Regulamin.
 8. Wszelkie reklamacje rozpatruje się na podstawie paragonu fiskalnego w terminie do 7 dni.
 9. Zgodnie z Kodeksem Pracy Punkty Handlowe są NIECZYNNE w dni świąteczne: Nowy Rok, Trzech Króli, w Święta Wielkiej Nocy, 1 maja, 3 maja, w Boże Ciało, 15 sierpnia w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Wszystkich Świętych (1 listopada), Święto Niepodległości (11 listopada), a także święta Bożego Narodzenia.
 10. W pozostałe dni Punkty Handlowe są czynne w godzinach 9-18 od poniedziałku do niedzieli, 9-16 w niedziele. Czas pracy ulega skróceniu w miesiącach zimowych, o czym informuje się Klientów odpowiednio wcześnie. W zimie sklepy czynne są 7 dni w tygodniu w godz. 9-16.

gerbera im frühling

 

roses

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress