Pages Menu
TwitterRssFacebook
 

Categories Menu

Posted by on wrz 15, 2018 in Kwiaty i ogórd |

Sprzedaż roślin ozdobnych jaki VAT? Skąd pozyskać pieniądze na szkółkę roślin? Dotacje na założenie szkółki roślin ozdobnych

Sprzedaż roślin ozdobnych jaki VAT? Skąd pozyskać pieniądze na szkółkę roślin? Dotacje na założenie szkółki roślin ozdobnych

Każdy biznes wymaga na początku poczynienia pewnych inwestycji. Podobnie jest także w branży ogrodniczej. Każdy, kto chce założyć szkółkę roślin musi wpierw zainwestować i to nie małe pieniądze w sadzonki. Dopiero z czasem można będzie na tym zarabiać. Jak się okazuje, biznes ten może być całkiem dochodowy, a na jego założenie można uzyskać specjalne dofinansowanie.

Skąd uzyskać dotacje na założenie szkółki roślin ozdobnych?

Dotacje na założenie szkółki roślin ozdobnych można uzyskać z różnych miejsc. Jest możliwość uzyskania dofinansowania na założenie działalności gospodarczej z urzędu pracy, lecz z takiej formy mogą skorzystać wyłącznie osoby nie posiadające stałego zatrudnienia. Innym sposobem na to aby otrzymać dotacje jest dofinansowanie płynące z Unii Europejskiej.

Sprzedaż roślin ozdobnych jaki VAT?

Sprzedaż roślin ozdobnych jaki vat należy przyjąć? Warto dokładnie na bieżąco sprawdzać aktualne stawki podatku vat, w przeciwnym razie można mieć kłopoty z fiskusem. Stawki podatkowe mogą się zmieniać nawet kilka razy w roku, dlatego zawsze warto być na bieżąco.