Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 21, 2018 in Kwiaty i ogród |

Odwiedź ogrody Hortulus! Ogrody Hortulus Dobrzyca

Słyszałeś kiedyś o ogrodach Hotrulus? To coś w rodzaju ogrodów botanicznych, jednak nie są to miejsca nastawione na naukę i obłożone masą tabliczek, informujących o danych gatunkach roślin. Takie ogrody stawiają przede wszystkim na całościową kompozycję wizualną. Znajdują się w nich strefy stylizowane na konkretne obszary roślinności, na przykład ogrody japońskie czy angielskie.

ogrody Hortulus Dobrzyca k Koszalina

W ogrodach Hortulus liczy się wizualny efekt całej kompozycji, dlatego właśnie są one tak chętnie odwiedzane. W Polsce największym kompleksem są ogrody Hortulus Dobrzyca, położone niedaleko Koszalina. Jeśli wybierasz się na wakacje nad morze, jest to jedno z miejsc, które koniecznie warto odwiedzić. Hortulus Dobrzyca k Koszalina odmieni Twoje spojrzenie na roślinność – poczujesz się tam, jakbyś odwiedzał fragment Japonii, kiedy wejdziesz do ich japońskiego kompleksu!

Hortulus Dobrzyca godziny otwarcia

A może wolisz romantyczne i tajemnicze klimaty Anglii? Wpisz w wyszukiwarkę internetową hasło “Hortulus Dobrzyca godziny otwarcia” i dowiedz się, kiedy warto przyjechać do tego wspaniałego miejsca, żeby móc spędzić tam jak najwięcej czasu!