Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 15, 2018 in Kwiaty i ogród |

Sprzedaż roślin ozdobnych jaki VAT? Skąd pozyskać pieniądze na szkółkę roślin? Dotacje na założenie szkółki roślin ozdobnych

Każdy biznes wymaga na początku poczynienia pewnych inwestycji. Podobnie jest także w branży ogrodniczej. Każdy, kto chce założyć szkółkę roślin musi wpierw zainwestować i to nie małe pieniądze w sadzonki. Dopiero z czasem można będzie na tym zarabiać. Jak się okazuje, biznes ten może być całkiem dochodowy, a na jego założenie można uzyskać specjalne dofinansowanie.

Skąd uzyskać dotacje na założenie szkółki roślin ozdobnych?

Dotacje na założenie szkółki roślin ozdobnych można uzyskać z różnych miejsc. Jest możliwość uzyskania dofinansowania na założenie działalności gospodarczej z urzędu pracy, lecz z takiej formy mogą skorzystać wyłącznie osoby nie posiadające stałego zatrudnienia. Innym sposobem na to aby otrzymać dotacje jest dofinansowanie płynące z Unii Europejskiej.

Sprzedaż roślin ozdobnych jaki VAT?

Sprzedaż roślin ozdobnych jaki vat należy przyjąć? Warto dokładnie na bieżąco sprawdzać aktualne stawki podatku vat, w przeciwnym razie można mieć kłopoty z fiskusem. Stawki podatkowe mogą się zmieniać nawet kilka razy w roku, dlatego zawsze warto być na bieżąco.