Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 30, 2018 in Kwiaty i ogród |

Róże Tantau. Niezniszczalne róże? Szkółki róż Łódzkie

Jesteś fanatykiem róż? Marzysz o tym, by mieć piękny ogród, a w nim dziesiątki gatunków pięknych kwiatów? Jeśli tylko masz choć odrobinę samozaparcia i talentu do hodowli roślin, z pewnością uda Ci się spełnić to marzenie. Jeśli w dodatku praktykowałeś już kiedyś hodowlę kwiatów, to Twoja szansa na powodzenie znacząco rośnie! Pamiętaj, że kwiaty są trochę jak ludzie.

Róże Tantau

Trzeba poświęcać im odpowiednią ilość czasu, żeby nie umarły na Twoich oczach, ale kwitły i rosły z powodzeniem. Przy hodowli róż ciężkim problemem są ich zakażenia grzybicze. Brzmi okropnie i w rzeczywistości dużo gatunków róż cierpi podczas infekcji grzybami. Ciężko to potem wybić i Twój piękny ogród przepełniony różami może doznać kryzysu. Róże Tantau są jednak podobno gatunkiem specjalnie odpornym na grzybicze zakażenia.

szkółki róż Łódzkie

Może jest to rozwiązanie dla Twojego ogrodu? Odwiedź szkółki róż Łódzkie, by sprawdzić, czy mają tam taki gatunek róży. Pamiętaj, żeby nie kupować od razu kilkudziesięciu krzewów, ale zacząć od małej ilości i sprawdzić, czy będą pasowały do Twojego ogrodu i czy przyjmą się w warunkach w nim panujących!