Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 24, 2020 in Kwiaty i ogród |

Huśtawka drewniana jako niezbędne wyposażenie każdego ogrodu

Wiosną, latem, a nawet jesienią, kiedy jeszcze rozpieszczają nas ostatnie ciepłe promienie słońca chętnie spędzamy czas w ogrodzie. Miękka i przyjemna trawa, delikatne powiewy wiatru – to idealna okazja do relaksu na świeżym powietrzu. W takich momentach niezbędna okazuje się być huśtawka ogrodowa drewniana, która zapewnia miejsce idealne do odpoczynku dla dorosłych, ale i miejsce zabaw dla dzieci.

Huśtawki ogrodowe drewniane od lat królują w naszych przydomowych ogrodach, na podwórkach, ale i na placach zabaw. Wiele różnych modeli, np. z pojedynczą ławką to niesamowita przygoda dla najmłodszych. Z kolei huśtawki ogrodowe z ławką i oparciem świetnie sprawdzają się np. podczas rodzinnego grilla czy spotkania ze znajomymi.

Różnej wielkości huśtawki ogrodowe

Huśtawki ogrodowe drewniane są o tyle uniwersalne, że w większości są dostępne na zamówienie, dzięki czemu możemy dopasować rozmiar do powierzchni dostępnej w ogrodzie lub na działce. Wiele firm i sklepów oferuje także kilka rozmiarów do wyboru – szersze i mniejsze.

Jeśli posiadasz dość spory ogród i nie masz ograniczeń co do rozmiaru – huśtawka drewniana z wygodnym siedziskiem i dopasowanym oparciem to strzał w dziesiątkę!

Czy może być coś przyjemniejszego niż cieplutki kocyk, ciekawa książka i delikatne promienie słońca? Wygodny fotel w salonie zostawmy na deszczowe popołudnia.

Huśtawka ogrodowa dla dziecka

Dla osób będących właścicielami domu z ogrodem, gdzie zmieści się huśtawka ogrodowa, ale nie ma wystarczająco dużo miejsca i na tą typową z siedziskiem z oparciem i na tą z ławką dla dziecka – warto wybrać świetne połączenie dwa w jednym!

Huśtawka drewniana dla dzieci to połączenie wygodnej ławki z oparciem oraz ławeczki dla dziecka. W ten sposób jednocześnie osoby dorosłe będą mogły korzystać z ławki, a w tym czasie maluch będzie zdobywał nowe wysokości na swojej ławeczce.

Huśtawki ogrodowe nie tylko z drewna

Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór wszelkiego rodzaju huśtawek nie tylko wykonanych z drewna, ale np. metalowych. Mimo to huśtawka drewniana to klasyk każdego ogrodu. Dzięki temu, że są dostępne w wielu rozmiarach lub na zamówienie możemy ją umieścić nie tylko w ogrodzie, ale i na tarasie. Gorąca kawa o poranku z pierwszymi promieniami wiosennego słońca to coś, co sprawia, że dzień od razu staje się lepszy! Nie warto więc odmawiać sobie tej przyjemności, a jeśli tylko posiadasz wystarczającej wielkości taras weź pod uwagę huśtawkę ogrodową. Będzie to idealne miejsce do relaksu, spotkań z przyjaciółmi i rodziną czy miejsce do zabawy dla dziecka.