Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 2, 2018 in Kwiaty i ogród |

Skierniewice Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa. Wrzesień z naturą – Skierniewice dzień kwiatów

Natura to Twoja słabość i uwielbiasz wszystko, co z nią związane? Nie Ty jeden jesteś w takiej sytuacji! Jeśli kochasz przyrodę i mógłbyś czerpać od niej całą życiową mądrość, zdecydowanie powinieneś wybrać się we wrześniu do Skierniewic, gdzie w każdy weekend tego miesiąca odbywają się tam Dni Kwiatów, Owoców i Warzyw.

Skierniewice Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa

To wspaniałe święto, na które przyjeżdżają tłumy z całego świata. Organizowane jest ono przez Skierniewice Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa, więc poza korzystaniem z darów Matki Natury, można się tam również zapoznać z dorobkiem naukowym tej organizacji. W dodatku w trakcie tego święta odbywa się tam sprzedaż wyjątkowo rzadkich gatunków kwiatów, owoców i warzyw, dzięki czemu możesz powiększyć swój ogródek o wyjątkowe okazy, a także spróbować wielu nowych, ciekawych smaków! Zainteresowany?

Skierniewice dzień kwiatów

Wpisz w okno wyszukiwarki internetowej hasło “skierniewice dzień kwiatów” i zapoznaj się z dostępnymi wynikami wyszukiwania. W tym roku niestety jesteś już spóźniony, ale pamiętaj, że jest to święto cykliczne i kolejna okazja, by je odwiedzić, nadarzy się już za nie cąły rok!