Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on paź 14, 2018 in Kwiaty i ogród |

Jak urządzić domek letniskowy

Wiele osób spędza urlopy na działce. Kiedy pogoda sprzyja, chętnie urządzamy przyjęcia w ogrodzie lub odpoczywamy. Ładna pogoda nie wystarczy, by czuć się komfortowo w domku letniskowym. Odpowiednie umeblowanie ułatwi odpoczynek i pozwoli na organizację spotkań towarzyskich.

 

Wyposażenie domku letniskowego nie musi być drogie. Na działce powinny znaleźć się krzesła odporne na wilgoć oraz stół. Meble mogą być wykonane z lekkiego plastiku. Istotne jest aby sprzęty nie były zbyt drogie, gdyż mogą paść łupem złodziei.
Gdy nie wiemy jak urządzić domek letniskowy, możemy posłużyć się starymi meblami przywiezionymi z domu. Podniszczona wersalka czy stare fotele w zupełności wystarczą jako wyposażenie domku letniskowego.
Kiedy chcemy nocować na działce musimy także pamiętać o pościeli. Aby zapobiec zawilgoceniu tekstyliów, powinniśmy przechowywać je w przewiewnej skrzyni lub pozostawić na wierzchu.

 

Kiedy wyposażenie domku letniskowego jest gotowe, możemy pomyśleć o wypoczynku. Pamiętajmy jednak, że meble potrzebują od czasu do czasu odświeżenia. Drewniane stoły i krzesła musimy co jakiś czas impregnować.
Inspiracji, jak urządzić domek letniskowy możemy poszukać w magazynach dla działkowców lub w internecie. Zawsze miejmy na uwadze funkcjonalność sprzętów, tak aby wyposażenie domku letniskowego nie stało się jedynie graciarnią dla starych bezużytecznych mebli.