Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 26, 2019 in Ze świata |

Nad morze z pupilem

Coraz więcej ludzi wybierając się na wczasy nie zapomina również o swoim psim przyjacielu. Nie jest to nic dziwnego, wszak nie od dziś wiadomo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Skoro to członek rodziny to żaden wakacyjny wyjazd nie może się odbyć bez niego.

Jaki nocleg wybrać?

W przypadku wyjazdu z naszym czworonożnym przyjacielem bardzo ważne jest aby sprawdzić zawczasu czy wybrany przez nas ośrodek wypoczynkowy oferuje możliwość przyjazdu ze zwierzętami aby uniknąć późniejszych nieporozumień. W ostatnich latach coraz więcej miejsc na to pozwala, niektóre za dodatkową opłatą, inne zaś zupełnie gratis. Część miejsc wprowadza jednak pewne ograniczenia, np. co do wielkości czt rasy psa, z którym można przyjechać. Nadal jednak funkcjonują miejsca gdzie nie zezwala się na pobyt zwierząt domowych. Do takich obiektów najczęściej należą hotele, kwatery prywatne czy niektóre ośrodki/domy wczasowe. Najlepszym rozwiązaniem w sytuacji urlopu w Kąty Rybackie z psem będzie wynajęcie domku wypoczynkowego – w takich miejscach obecność psów jest możliwa, jest to również wygodniejsze rozwiązanie zarówno dla nas jak i dla naszego przyjaciela. Pobyt w domku oznacza więcej przestrzeni zaś bliskość lasów czy tras spacerowych umożliwia łatwe i przyjemne wyjście z psem zawsze gdy zajdzie taka potrzeba.

Na plażę z czworonogiem

Wyjście na plażę to jedna z najlepszych atrakcji wyjazdu nad morze. Również dla naszego pupila będzie to ogromna radość. Rozległe, piaszczyste plaże stwarzają idealne warunki do wypoczynku w Kąty Rybackie z psem. Nasz przyjaciel będzie bardzo zadowolony mogąc pobiegać czy pobawić się z właścicielem. Na większość plaż można wprowadzić zwierzęta domowe, zakaz może obowiązywać w przypadku plaż strzeżonych dlatego przed wyjściem sprawdźmy gdzie możemy wybrać się z czworonogiem.

Wakacyjny czy weekendowy wyjazd z psem to świetny i zyskujący na popularności pomysł. Pamiętając o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, możemy bawić się doskonale a dla naszego pupila będzie to niezapomniane przeżycie.