Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 26, 2019 in Ze świata |

Fajny gadżet dla karmiących mlekiem modyfikowanym

Coraz częściej matki decydują się, by dawać dzieciom mleko modyfikowane. Czy to w formie zastępczej dla mleka matki w pełni. Czy to jako dodatek, w momencie gdy nie produkujemy tyle mleka, ile chciałoby dziecko. Dla innych mleko modyfikowane to po prostu wygodne zastępstwo karmienia piersią w miejscach publicznych, gdzie nie zawsze są warunki.
Różne są więc popularnego karmienia butelką. Podobne są jednak problemy takiego karmienia poza domem.

Niby wszystko dobrze, a jednak nie

Karmienie butelką wydaje się bardzo proste. Wsypujesz proszek, zalewasz wrzątkiem, potrząsasz, czekasz chwilę aż ostygnie, karmisz. Proste. Ale nie do końca.
Kiedy wychodzimy z domu trzeba o tym wszystkim pomyśleć na zapas. Ile nas nie będzie? Ile w tym czasie maluch powinien zjeść? A co jeśli będzie chciał więcej? Jak ja mu rozrobię mleko? Mogę wziąć puszkę z mlekiem, ale co jeśli nie będzie wrzątku? Co jeśli nie będę miała jak podgrzać wody? A może wezmę termos z gorącą wodą? Albo zrobię drugą butelkę mleka?
Tylko gdzie to wszystko pomieścić?

Karmienie mlekiem modyfikowanym nie zawsze jest łatwe… Ale z tym może być

Karmienie butelką poza domem może być prostsze. Wystarczy jeden, mały, niedrogi gadżet – dozownik do mleka modyfikowanego. Brzmi dziwnie? Spokojnie. Sam gadżet to bardzo proste urządzenie. Składa się na niego pojemnik o kształcie walca z przegródkami i pokrywką ułatwiającą wsypanie proszku. Przed wyjściem możemy rozrobić w nim mleko. Przegródki pomogą nam określić ile mleka potrzebujemy. Kiedy będziemy w miejscu publicznym wystarczy otworzyć dozownik na mleko modyfikowane, przelać je do butelki i nakarmić dziecko. Reszta mleka w tym czasie będzie bezpiecznie czekać na kolejne karmienie.
Wydaje się, że to dalej nie rozwiązuje problemów? Cóż, wiele opinii potwierdza fakt, że rozwiązuje. Pomaga określić ilość mleka nam potrzebnego, w prosty i wygodny sposób je przechowuje, sprawia, że nie potrzebujemy miarki do odmierzenia odpowiedniej ilości mleka i pozwala wygodnie porcjować gotowe.